Гаряча лiнiя: +38 097 808 60 60
FacebookYouTubeInstagram
Акції

До Дня захисту дітей знижка -40% на кожен другий товар

з 31 травня 2019 р. по 3 червня 2019 р.

З Днем захисту дітей!

Знижка -40% на кожен другий товар тільки 3 дні!

Акція діє з 31.05.19 по 02.06.19. 

*Акція діє за умови здійснення одночасної покупки від 2-х та більше одиниць товару одним чеком.
В акції беруть участь всі товари, окрім подарункових карток і товарів з ознакою якості (-25%, -50%, -75%).


Подальше повернення та/або обмін Товарів, які  надали Покупцеві  право на участь в акції,  що може  здійснюватися у 14-тиденний строк з моменту придбання, можливі   лише  за умови повернення Покупцем усіх товарів,  перелічених в акційному чеку включаючи акційний Товар (Товар,  проданий зі знижкою).

Також Продавець  залишає за собою право відмовити Покупцеві  у здійсненні повернення або обміну акційного Товару та/або Товарів, що  надали Покупцеві  право на участь в акції, у випадку, якщо до складу товару, повернути або обміняти, який має намір споживач, входить Товар з  переліку Товарів, що не підлягають  поверненню, який визначений  Постановою КМУ №  172 від 19.03.1994 року. 

У вищеописаних випадках законне права Споживача на повернення чи обмін  Товару належної якості    може бути реалізоване останнім за умови компенсації Покупцем  Продавцеві  знижки, отриманої  на умовах Акції. 

У випадках, визначених законом, Повернення  Покупцеві вартості акційного Товару за гарантійними зобов’язаннями Продавця буде здійснюватися останнім в розмірі фактично сплаченої  вартості  відповідного Товару, що зазначена у чеку.

Поділитися акцією: