Гаряча лiнiя: +38 097 808 60 60
FacebookYouTubeInstagram
Акції

День шопінгу у ТРЦ Порт City!

з 21 квітня 2019 р. по 21 квітня 2019 р.

Святкуємо День шопінгу у ТРЦ Порт City!

Даруємо знижку* -20% на кожну другу одиницю! 

Період дії акції: 21 квітня 2019. 

*Знижка діє на все, крім акційного товару та ТМ Lego. 


*Акція діє за умови здійснення одночасної покупки від 2-х та більше одиниць товару одним чеком у період дії акції. Бонуси на картку «Вау Бонус» не нараховуються при покупці від 2-х одиниць товару одним чеком.

У акції не приймають участь товари ТМ «LEGO», а також товари, що беруть участь в інших акціях та/або при придбанні яких використано карту «ВАУ БОНУС». Подальше повернення та/або обмін Товарів, які  надали Покупцеві  право на участь в акції,  що може  здійснюватися у 14-тиденний строк з моменту придбання, можливі   лише  за умови повернення Покупцем усіх товарів,  перелічених в акційному чеку включаючи акційний Товар (Товар,  проданий зі знижкою).

Також Продавець  залишає за собою право відмовити Покупцеві  у здійсненні повернення або обміну акційного Товару та/або Товарів, що  надали Покупцеві  право на участь в акції, у випадку, якщо до складу товару, повернути або обміняти, який має намір споживач, входить Товар з  переліку Товарів, що не підлягають  поверненню, який визначений  Постановою КМУ №  172 від 19.03.1994 року. 

У вищеописаних випадках законне право Споживача на повернення чи обмін  Товару належної якості    може бути реалізоване останнім за умови компенсації Покупцем  Продавцеві  знижки, отриманої  на умовах Акції. 

У випадках, визначених законом, Повернення  Покупцеві вартості акційного Товару за гарантійними зобов’язаннями Продавця буде здійснюватися останнім в розмірі фактично сплаченої  вартості  відповідного Товару, що зазначена у чеку.Офіційні правила Акції «-20% на другу одиницю товару»

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ:

1.1. Акція «20% на другу одиницю товару» (надалі за текстом даних Правил також іменується як – «Акція»)  проводиться з метою  формування інтересу та споживчого попиту на Акційну продукцію та збільшення обсягів продажу Акційної продукції.

1.2. Організатором Акції є:

- ФОП Лікуш Л.В. (ідентифікаційний номер 2468908404).

1.3. Офіційні умови та порядок проведення Акції встановлюються даними Офіційними правилами, які оприлюднюються (розміщуються):

1.3.1. на сайті Організатора: http://chudo-ostriv.com.ua/

1.3.2. на інформаційній дошці, що встановлена в приміщенні торгового залу магазину, зазначеного в пункті 1.5.1. даних Правил.

1.4. Строк проведення Акції:  «21» квітня 2019 року.

1.5. Територія проведення Акції:

1.5.1. дитячий  супермаркет «Чудо Острів», що знаходиться за адресою:

- Волинська обл., м. Луцьк, вул. Сухомлинського, 1  ТРЦ «Port City»

 

2. ЗАОХОЧЕННЯ ДО УЧАСТІ В АКЦІЇ:

2.1. Заохоченням до участі у даній Акції є:

- надання можливості Учасникам акції, визначеним пунктом 4.1. даних Правил, за умови виконання умов даних Правил придбати за Спеціальною акційною ціною у Організатора Акції Акційної продукцію, визначену пунктом 3.1. даних Правил.

2.2. Під Спеціальною акційною ціною, за якою Учасники акції, визначені пунктом 4.1. даних Правил, набувають можливість придбати Акційну продукцію за акційною ціною. При цьому під спеціальною акційною ціною  розуміється ціна із застосуванням знижки у розмірі 20% від ціни Акційної продукції, визначеної за умовами, вказаними у пункті 2.4. даних Правил.

2.3. Спеціальна акційна ціна, визначена пунктом 2.2. даних Правил, застосовується у визначеному пунктом 2.4. даних Правил порядку у випадках придбання Учасниками акції за одним товарним чеком двох або більше одиниць Акційної продукції, визначеної пунктом 3.1. даних Правил.

2.4. Спеціальна акційна ціна у визначених пунктом 2.3. даних Правил випадках застосовується до кожної другої одиниці Акційної продукції, розташованої  у порядку спадання ціни за наступними правилами:

2.4.1. У товарному чеку з двома одиницями Акційного товару Спеціальна акційна ціна застосовується до тієї товарної одиниці, ціна якої являється найменшою.

Якщо всі дві товарні одиниці Акційного товару у товарному чеку мають однакову ціну, то Спеціальна акційна ціна застосовується до будь-якої однієї одиниці товару з числа наявних у товарному чеку.

2.4.2. У товарному чеку, в якому міститься три товарні одиниці Акційного товару, Спеціальна акційна ціна застосовується до другої товарної одиниці у порядку спадання ціни, а саме до тієї товарної одиниці, ціна якої є більшою від найдешевшої товарної одиниці у товарному чеку, але меншою від найдорожчої ціни інших наявних у товарному чеку товарних одиниць.

Якщо всі три товарні одиниці Акційного товару у товарному чеку мають однакову ціну, то Спеціальна акційна ціна застосовується до будь-якої однієї одиниці товару з числа наявних у товарному чеку.

Якщо дві з трьох товарних одиниць Акційного товару у товарному чеку мають однакову ціну, то Спеціальна ціна застосовується до будь-якої однієї з двох одиниць товару з числа тих, що мають однакову ціну.

2.4.3. У товарному чеку, в якому міститься чотири товарні одиниці Акційного товару, Спеціальна акційна ціна застосовується до другої та четвертої товарної одиниці у порядку спадання ціни.

Для цілей застосування даного підпункту у товарному чеку з чотирма товарним одиницями Акційного товару другою та четвертою товарними одиницями у порядку спадання ціни вважаються такі дві товарні одиниці:

а) товарна одиниця, ціна якої є більшою від ціни кожної з будь-яких двох наявних у товарному чеку товарних одиниць, але меншою від ціни найдорожчої товарної одиниці з числа наявних у товарному чеку товарних одиниць;

б) четверта товарна одиниця, ціна якої є меншою від ціни є меншою від ціни кожної з трьох інших наявних у товарному чеку товарних одиниць.

Якщо всі чотири товарні одиниці Акційного товару у товарному чеку мають однакову ціну, то Спеціальна акційна ціна застосовується до будь-яких двох одиниць товару з числа наявних у товарному чеку.

Якщо три з чотирьох товарних одиниць Акційного товару у товарному чеку мають однакову ціну, більшу від ціни четвертої товарної одиниці, то Спеціальна акційна ціна застосовується до таких двох товарних одиниць:

а) будь-яка одна товарна одиниця у товарному чеку з числа трьох товарних одиниць, які мають однакову ціну;

б) четверта товарна одиниця, ціна якої є меншою від ціни кожної з трьох інших наявних у товарному чеку товарних одиниць.

Якщо три з чотирьох товарних одиниць Акційного товару у товарному чеку мають однакову ціну, меншу від ціни четвертої товарної одиниці, то Спеціальна акційна ціна застосовується до будь-яких двох товарних одиниць у товарному чеку, які мають однакову ціну.

Якщо дві з чотирьох товарних одиниць Акційного товару у товарному чеку мають однакову ціну, меншу від ціни кожної з двох інших наявних у товарному чеку товарних одиниць, то Спеціальна акційна ціна застосовується до будь-якої однієї двох товарних одиниць у товарному чеку, які мають однакову ціну.

Якщо дві з чотирьох товарних одиниць Акційного товару у товарному чеку мають однакову ціну, більшу від ціни кожної з двох інших наявних у товарному чеку товарних одиниць, то Спеціальна акційна ціна застосовується до будь-якої однієї двох товарних одиниць у товарному чеку, які мають однакову ціну.

2.4.4. У товарному чеку, в якому міститься п’ять або більше товарних одиниць Акційного товару, Спеціальна акційна ціна застосовується до кожної другої товарної одиниці у порядку спадання ціни.

Для цілей застосування даного підпункту кожною другою товарною одиницею Акційного товару у порядку спадання ціни, щодо якої підлягає застосуванню Спеціальна акційна ціна, вважається така товарна одиниця, яка одночасно відповідає всім наступним ознакам:

- до такої товарної одиниці ще не було застосовано Спеціальну акційну ціну;

- така товарна одиниця не була врахована для визначення іншої товарної одиниці, до якої підлягає застосуванню Спеціальна акційна ціна;

- ціна такої товарної одиниці є меншою або рівною ціні іншої товарної одиниці, до якої не підлягає застосуванню Спеціальна акційна ціна та яка ще не була врахована для застосування Спеціальної акційної ціни до іншої товарної одиниці.

З урахуванням інших положень даного пункту, Спеціальну акційну ціну за товарним чеком, в якому міститься п’ять або більше товарних одиниць Акційного товару, може бути застосовано виключно до такої кількості товарних одиниць, що відповідає цілому (без остачі та/або з відніманням остачі) числу, яке отримується шляхом ділення кількості товарних одиниць у товарному чеку на число «2».

2.5. Спеціальна акційна ціна, визначена пунктом 2.2. даних Правил, не застосовується у наступних випадках:

2.5.1. Придбання Учасником акції за одним товарним чеком менш ніж двох одиниць Акційної продукції, визначеної пунктом 3.1. даних Правил.

2.5.2. Придбання Учасником акції двох і більше одиниць Акційної продукції за двома і більше товарними чеками таким чином, що у кожному товарному чеку міститься менш ніж дві одиниці Акційної продукції.

2.5.3. Придбання Учасником акції за одним товарним чеком Акційної продукції разом з продукцією, визначеною пунктом 3.2. даних Правил, - незалежно від кількості Акційної продукції у товарному чеку.

2.5.4. Придбання Учасником акції за одним товарним чеком продукції, визначеної пунктом 3.2. даних Правил, - незалежно від кількості такої продукції у товарному чеку.

 

3. АКЦІЙНА ПРОДУКЦІЯ

3.1. В Акції бере участь вся продукція, що продається Організатором Акції в магазинах, перелічених в пункті 1.5. даних Правил, окрім продукції, визначеної в пункті 3.2. даних Правил.

3.2. В Акції не бере участь наступна продукція:

3.2.1. Продукція, що придбається покупцем із застосуванням карти «ВАУ БОНУС», в тому числі за придбання якої покупець отримує/отримав бонуси на картку «ВАУ БОНУС».

3.2.2. Продукція з відміткою якості (має відповідну наклейку зі штрих-кодом відповідної знижки), а також, щодо якої на момент проведення даної Акції діють інші акції, в тому числі акції з автоматичною знижкою.

3.2.3. Продукція торгової марки «LEGO».

Для цілей застосування даного підпункту торговою маркою «LEGO» вважається торгова марка із зображенням надпису «LEGO», що належить правовласнику ЛЕГО Джуріс А/С DK-7190, Біллунд, Данія (DK) згідно свідоцтв на знак для товарів і послуг № 2347 від 15.11.1993 р., № 2348 від 15.11.1993 р. та № 21669 від 15.11.2001 р.

3.3. Учасники акції з метою реалізації свого права на участь у Акції мають право придбати продукцію, визначену пунктом 3.2. даних Правил, за окремим товарним чеком, який у даній Акції участі не приймає.

 

4. УЧАСНИКИ АКЦІЇ

Поділитися акцією: